Latitude59

Latitude59 on Eesti suurim tehnoloogia-, ettevõtlus- ja innovatsiooniteemadele pühendatud konverents, mis toimub 19.-20. mail 2022. Üritus toimub paralleelselt nii tavapärase kogunemisena Tallinnas Kultuurikatlas kui ka üle veebi, luues regiooni iduettevõtjatele ja investoritele võimalusi mõttevahetusteks ja ärisuhete loomiseks.

 

Konverentsilavadel astuvad üles ettevõtjad ja valdkondade tippspetsialistid, lisaks on Latitude59 osalejate hulgas 275 rahvusvahelist investorit, enam kui 350 startupi esindajat, lisaks meedia esindajad lähiriikidest ja kaugemalt.

Sel aastal on tugevamalt fookuses lähinaabrite startup-kogukondade kaasamine, idufirmade ja investorite kokkuviimine ning publikut kaasav lavaprogramm. Seekordselt sündmuselt ei puudu ka traditsiooniline idufirmade pitchivõistlus, diskussioonid maailmatasemel visionääridega ning uuendusena ka spetsiaalselt idufirmadele väljatöötatud mentorlusprogramm. 
Tänavusel konverentsil on tähtis osa ka publikul, keda kutsutakse erinevates diskussioonides aktiivselt kaasa lööma. Programmi kuuluvad ka inspireerivad asutajalood (Founder Stories) ning ettevõtjad saavad kuulda praktilisi näpunäiteid, kuidas toime tulla väljakutsetega, millega asutajad sageli silmitsi seisavad. 

Pileteid saab osta SIIT