Latitude59

Latitude59 on Eesti suurim tehnoloogia-, ettevõtlus- ja innovatsiooniteemadele pühendatud konverents, mis toimub 17.-18. juunil 2021. Üritus toimub sel aastal paralleelselt nii tavapärase kogunemisena Tallinnas Kultuurikatlas kui ka üle veebi, luues regiooni iduettevõtjatele ja investoritele võimalusi mõttevahetusteks ja ärisuhete loomiseks.

 

Konverentsilavadel astuvad üles ettevõtjad ja valdkondade tippspetsialistid, lisaks on Latitude59 osalejate hulgas 275 rahvusvahelist investorit, enam kui 350 startupi esindajat, lisaks meedia esindajad lähiriikidest ja kaugemalt.

Sel aastal on tugevamalt fookuses lähinaabrite startup-kogukondade kaasamine, idufirmade ja investorite kokkuviimine ning publikut kaasav lavaprogramm. Seekordselt sündmuselt ei puudu ka traditsiooniline idufirmade pitchivõistlus, diskussioonid maailmatasemel visionääridega ning uuendusena ka spetsiaalselt idufirmadele väljatöötatud mentorlusprogramm. 
Tänavusel konverentsil on tähtis osa ka publikul, keda kutsutakse erinevates diskussioonides aktiivselt kaasa lööma. Programmi kuuluvad ka inspireerivad asutajalood (Founder Stories) ning ettevõtjad saavad kuulda praktilisi näpunäiteid, kuidas toime tulla väljakutsetega, millega asutajad sageli silmitsi seisavad. 

Pileteid saab osta SIIT

Pitchivõistlus

Koostöös Eesti Äriinglite Assotsiatsiooniga toimuval pitch-võistlusel osalevad regiooni kuumimad varase staadiumi startupid. Osalemise tingimuste ja registreerumise kohta saab lähemalt lugeda siit. Samuti leiab aset tagurpidi-pitching, kus investorid ja fondide esindajad peavad end hoopis idufirmadele “müüma”.

Loe rahvusvahelise pitchivõistluse kohta rohkem SIIT.

Tehnopoli demo ala

Varase faasi iduettevõtteid koondav Tehnopoli demoala annab väljapaistvatele  startupidele suurepärase võimaluse esitleda oma tooteid investoritele, tehnohuvilistele, potentsiaalsetele klientidele ning meediale, sedapuhku üle veebi.

Tutvu demo ala’ga SIIT.